Neobux İle Para Kazanma

Neobux Nedir? Neobux İle Para Kazanma

neobuxNeobux nedir? Neobux ile para kazanmak

Neobux Yabancı siteler içerisinde güvenilir ve ödeme yapan bir PTC ( Paid To Click ) Sitesidir.Sistemin çalışma prensibi tıklama ve online açılan reklamları izleme üzerine kurulu.

Neobux’a üyelik için tıkladığınızda register linkine tıklayarak kayıt işlemlerinize devam ediyorsunuz.

Neobux a üye olduktan sonra yapmanız gereken sadece açılan reklamları

izlemek ve kazancınızı daha fazla arttırmak için alt üyeniz olması..Üye bulmakta zorlanıyorum diyorsanız bunun içinde bir çözüm var.Referans üye kiralayarak kazancınızı katlayabilirsiniz.Nebux’ta olabilecek hertürlü alternatif düşünülmüş ve sistem geliştirilerek diğer PTC sitelerden ayrı bir konuma yerleşmiştir.

Direk başladığınızda referas üye kiralayabilirsiniz.Gerçek üyeniz olması için ise bir ay geçmeli ve 100 tıklama yapmanız gerekmektedir.Yaptığınız gerçek referans üyeler sürekli alt üyeniz oluyor ve değişmiyor.Kiraladığınız üyeler ise 30 günlük süre dahilinde sizin oluyor.Kiralık ve gerçek üyelerinizi alt üyelikten çıkarabilirsiniz ve kiralık üyelerinizi yenileyebilir ve kiralama sürelerini uzatabilirsiniz.

Ödeme sistemi olarak ta paypal ,alertpay ve daha farklı sistemlerle çalışması işlerin ilerlemesi ve kolaylığı açısandan çok memnun edici. 2 $ gibi bir para ya ulaşınca ödeme talep edebiliyorsunuz.Bunun yanında premium (golden,ultimate vb.) üyeler için ek özellikler mevcut.

Üye Olmak İçin Tıklayınız.

Neobux’a nasıl giriş yapacağım?

Neobux’a giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede login linkini tıklıyorsunuz.Açılan sayfada sadece kullanıcı adınızı ( username ) , altına şifrenizi ( pasword ) , daha sonrada vertification kısmına altta açılan resimdeki karakterleri giriyorsunuz.Secondary pasword bölümüne birşey yazmıyor boş bırakıyorsunuz.Yoksa giriş yapamazsınız.Secondary paswordun amacı güvenliğiniz için ikinci bir parola girilmesi Daha sonra kullanmak isterseniz profilinizden secondary password ikinci bir şifre yaratabilir girişte kullanabilirsiniz.

Reklamları nasıl izleyeceğim?

Siteye üye olup giriş yaptıktan sonra,sağ üst köşede view advertisemends linkine tıklayıp,karşımıza çıkacak olan reklam linklerini kullanarak açılan reklamları 20-30 saniyelik gösterimlerle izliyorsunuz.Açılan sayfada sol üst köşede yeşil kısım tamamlanınca izleme süreniz doluyor.

Üye Olmak İçin Tıklayınız.

Paramı nasıl alacağım ?

Hesabınızda biriken paraya ve yapılan tıklamalar gibi özelliklere sağ üst köşede kullanıcı adınızın üzerine tıkladıktan sonra ulaşabilirsiniz.Hesabınız 2 $ a ulaştıktan sonra ödeme talebinde bulunuyorsunuz.Yaklaşık 15 dakika içerisinde hesabınıza ödeme yapılıyor.

Neobux Ödeme Kanıtı

Üye Olmak İçin Tıklayınız.

neobux.com dan nasıl Para Kazanacağım?

* Sitede açılan reklamları tıklayarak

*Neocoins kazanarak

*Minijobs yaparak

*1.Seviyeden arkadaşlarınızı Davet ederek

*1.Dereceden referans (alt üye) kiralayarak.Bunu yapmak için siteye giriş yaptıktan sonra sağda üstte kullanıcı isminizin üzerine tıklıyorsunuz.Sırasıyla account summary ve referrals yazan yere tıklıyorsunuz.2.2 $ 10 referans üye, 4,8 $ 20 referans üyeniz oluyor.Referans kiralamak için biriken paranızı değerlendirip grubunuzu büyütebilirsiniz yada alertpay veya paypal üzerinden göndererek bunu değerlendirebilirsiniz.Daha sonra tıklamayan üyeleri değiştirme gibi seçenekleriniz mevcut.Her üye değişimi için 0.07 cent hesabınızdan kesiliyor. Her kiralanan üyenin 30 günlük süresi var ve sevdiğiniz üyelerin kendi alt üyeniz olarak devam etmesini sağlayabiliyorsunuz.Kısacası sadece webmasterler için değil normal kullanıcılar için herşey en ince ayrıntısına kadar değerlendirilmiş.Önemli olan doğru stratejileri uygulayarak en iyi şekilde para kazanmak. öneri: üye bulmakta zorlanıyorsanız ilk kazandığınız para ile referans üye (alt üye) satın alın.Bu şekilde alt üyelerinizi genişletip paranızı arttırabilirsiniz. yada alertpay ve paypal üzerinde paranız varsa transfer ederek referans kiralayın.sonuçta ” iyi bir başlangıç yarı yarıya başarı demektir ”

Arkadaşlarımı nasıl davet edeceğim?

Siteye üye olduktan sonra sizin adınıza referans linki açılacak.Arkadaşlarınızı davet etmek için en az 100 reklam tıklamış ve 1 aylık neobux üyeliğinizin olması şartı var.Arkadaşlarınızı referans linkinizle davet ederek kazanacaksınız.Neobux referans daveti üzerine kurulmuş bir sitedir.Her hangi bir arkadaşınızdan ya da site üzerinde bulunan linklerden üye olmanız sizin açınızdan bir şey kaybettirmeyecektir.Direk Neobux sitesinden üye olduğunuz durumda dahi bir başkasına alt üye oluyorsunuz.

Önemli Uyarı:

Neobux sitesinde tek pc ve internetten 1 hesap açılabilir.Aynı pc ve internetten birden fazla hesap açan kullanıcıların hesapları neobux tarafından kapatılır.

İnternetcafe gibi toplu ağlardan reklam tıklamak yasaktır.

Reklamları pc ye indirdiğiniz farklı tıklatma programları ile tıklatmanız hesabınızın kapatılması ile sonuçlanır.

Üye Olmak İçin Tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s